טיפים להשכרה/מכירת דירה

"גרין השקעות ונכסים" מונה צוות עובדים מוכשר ומיומן המקפיד להעניק ללקוח יחס אישי וסובלני המלווה בהסברים, המלצות ופתרונות לבחירת הנכס האידיאלי לצרכיו ודרישותיו, על-מנת שבחירתו תהיה מושכלת לשביעות רצונו המלאה. צוות מומחי הנדל"ן של המשרד מקפיד להציע ללקוח שירות מקצועי ואיכותי, ובכלל זה המלצות וטיפים להצלחת מכירת/השכרת דירה:
· לפני הצגת הדירה לרוכשים פוטנציאלים הקפידו לבצע ניקיון יסודי של המקום לרבות פנלים, קירות ותקרות מטבח, חדרי רחצה ונוחיות ועוד… כמו כן מומלץ מאוד לבצע תיקונים בולטים לעין כמו קילופי צבע וטיח, תיקוני רטיבות בקירות, נזילות מים ועוד… 
· הצגת הדירה: דירה הממוקמת בסמוך לנתיב תנועה סואן – מומלץ להציגה בשבתות וימי מנוחה אחרים, דירה הממוקמת בסמוך לאזור תעשיה – מומלץ להציגה לאחר שעות פעילות העסקים, בערבים ובסופי שבוע, דירה בעלת כיווני אוויר צפוניים – מומלץ להציגה בשעות האור ולפתוח את כל החלונות… היה ונאלצתם להציגה אחה"צ/ערב הקפידו להדליק אורות בדירה. כמו כן, קררו ומזגו את הדירה בטרם הצגתה בעונת הקיץ, או חממו אותה בטרם הצגתה בחורף.
· הצגת דירה בבניין מגורים משותף: הקפידו על חזות הסביבה המשותפת כמו ניקיון חדר מדרגות, מעלית, לובי וחצר.
· הצגת בית פרטי: הקפידו על חצר, גינה וחניה מסודרים ואסטטיים.
· הצגת דירות קטנות: יש להמעיט ככל הניתן בחפצים על מנת לייצר רושם של מרחב במקום.
· הקפידו על שלטי מכירה/השכרה של הדירה הבולטים לעין מכל כיוון אפשרי. היה והדירה עורפית – בקשו את עזרת השכנים הגרים בחזית הבניין.
· מומלץ לבצע סקר שוק לקבלת מדד לשווי הדירה ובכך להבטיח כי אינכם מפחיתים או ומגזימים בערכה הכספי. במידת הצורך העזרו במשרד תיווך והשקעות נדל"ן מוסמך בחוק ומקצועי אשר יבטיח לכם עסקת נדל"ן כדאית, כשרה ומותאמת לדרישותיכם.

"גרין השקעות ונכסים" – תיווך והשקעות נדל"ן
נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת.

התקשרו כעת